Останні новини

Інтервʼю з Девідом Маліком, продюсером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

20.01 2022

Інтервʼю з Девідом Маліком, продюсером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

Представляємо вам першу частину повного інтерв'ю з Девідом Маліком, продюсером, дизайнером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

Читать

Зустріч з розробником та продюсером Heroes of Might and Magic ІІІ

29.11 2021

Зустріч з розробником та продюсером Heroes of Might and Magic ІІІ

Команда «Кімру» вирішила зробити своїм гравцям передноворічний подарунок та організувати дивовижну зустріч! Цього четверга, 02.12.2021, до нас завітає Девід Мюлліх, один із розробників та продюсер Heroes of Might and Magic ІІІ.

Читать

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

26.04 2021

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

Шановні гравці, друзі! Нажаль, мі вимушені повідомити вам, шо нашу гру остаточно перенесено на травень 2022 в зв'язку з пандемією коронавіруса COVID-19.

Читать

Про майстрів

LARP-група "Кімру", з'явилась в 2004 році і відтоді провела понад 25 успішних проектів. Один з таких проектів це "Кільце темряви" - гра яка зібрала рекордну кількість учасників і однозначно увійшла в історію як наймасовіша гра на території України.

.

Мастер-группа Кимру

За весь час існування LARP-групи "Кімру" в наших рядах побувало понад 250 майстрів і організаторів, які, безсумнівно, залишили частинку своєї душі і досвіду.


Наші останні проєкти:

  • Лід і Полум'я. Спекотна зима (2018 рік)
  • Останній союз (2017 рік)
  • Warcraft. Епоха героїв (2016 рік)
  • Відьмак. Спірні землі (2015 рік)
  • Хоббіт. Золото Еребора (2014 рік)
  • Ангмарскі війни (2013 рік)
  • Гра престолів (2012 рік)
  • Оповіді Ноттінгепшіра (2011 рік)
  • Битва за Середзем'я (2011 рік)
  • І багато іньших ...

На даний момент ми не зупиняємося на досягнутому і хочемо зібрати групу яка буде безпрецедентно великою і досвідченою. По-цьому нам потрібні розумні і креативні люди, готові привнести щось нове і оригінальне в наше спільне улюблене хобі. Якщо вам цікаво взяти участь в організації та мастерені цього проекту - пишіть нам!

Наше забезпечення

Ні для кого не секрет, що LARP-група Кімру останній час проводить найбільші рольові полігонні гри в Україні, що дозволяє нам рости не тільки з точки зору людського ресурсу, а й з точки зору матеріального забезпечення. Нижче описується те, що дозволяє нам з року в рік проводити заходи на хорошому рівні.

Великий досвід в організації

Більше 15 років досвіду і більше 20 успішно проведених полігонних ігор (деякі стали найбільшими в Україні).

Офіційний статус

Всі наші заходи завжди мають офіційні документи на проведення і дозволи від всіх необхідних інстанцій.

Найкращі полігони

Відмінною рисою наших заходів завжди були красиві і зручні полігони з повністю офіційними дозволами.

Забезпечення зв'язком

Наша майстер-група забезпечена більш ніж 30 радіостанціями, що дозволяє нам завжди залишатися на зв'язку і оперативно реагувати на всі потребуючі уваги ситуації.

П'ять потужних генераторів

Наявність такої кількості генераторів, дозволяє нам поставити 4 стаціонарних електрифікованих точки (КПП, мастерятнік, майстерний шинок і т.д.) і одну тимчасову (сцена, освітлення ритуалів і т.п.)

Кольоровий і чорно-білий принтери

Наше технічне забезпечення побудоване так, що ми можемо виробляти необхідну поліграфію на полігоні і при цьому дотримуватися хорошої якості матеріалів.

Звукова апаратура

Відмітна риса наших заходів, це те, що ми любимо помпезні відкриття і офіційні закриття наших заходів, завдяки чому завжди привозимо звукову апаратуру і сцену.

Тенти, намети і меблі

У нас достатньо наметів, меблів і тентів, що б організувати свій побутової лагер на рівні, достатньому для ефективної роботи майстер-групи.

І ще тисячі потрібних дрібниць

Ми дбайливо зберігаємо залишки ігрового реквізиту з ігор, що відбулися, тому завжди можемо знайти у себе щось незвичайне і необхідне.

Так само ми намагаємося доримуватись високих корпоративних стандартів та етики, тому намагаємося завжди організувати для наших майстрів харчування прямо в в побутовому лагері і невелику фінансову підтримку на грі (на жаль зарплатою це поки складно назвати, але ми до цього прагнемо). Звичайно-ж для всіх майстрів і людей хто нам допомагає ми організовуємо безкоштовний доїзд на і з полігону. І це все не рахуючи забезпечення майстрів всім необхідним безпосередньо на місці.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.