Анонс

Здавалося, що палаючий Антаґаріч заспокоївся, але після двох десятиліть спокою та благоденства тривожні звістки приходять зі сходу та заходу Ерафії. Мало хто не затримає свій погляд на стовпах диму зі сходу вдень і відблисках полум'я вночі. І часом здригнеться серце селянина від звуків, які доносяться з гниловоддя боліт заходу. Бо готують свої криваві вівтарі королі мертвих, рвуть ланцюги, скалячись, пси Інферно і гострять леза своїх клинків потвори боліт і варвари кам'янистих пустих земель. 

Чи встануть пліч-о-пліч з людьми ельфи давніх лісів і маги гірських твердинь? 

Друзі, запрошуємо вас творити з нами нову легенду величного та багатогранного світу Меча та Магії, направити хід історії Антаґаріча в нове русло, оживити персонажів гри, створити нових героїв улюблених фракцій. Готові встати з мечем, вилами або магічною книгою в руці і завоювати почесне місце в пам'яті свого народу? 

Представляємо вашій увазі новий проєкт LARP-групи "Кімру" - полігонну рольову гру "Епоха Меча та Магії". З нетерпінням чекаємо Вас з 28 квітня 2021 року на нашій грі. 

Информация про проєкт:

  • Дата проведеня: 30 квітня по 4 травня 2021 року
  • Початок заїзду: 28 квітня 2021 года
  • Відкриття: 30 квітня 2021 року в 18:00
  • Організатори проеєкту: LARP-група "Кімру"
  • Полігон: Сонячна галявина (Київська область, Бучанський (Києво-святошинский район), с. Микуличи)

Коментарі

Увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати та бачити коментарі інших учасників.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.