Вступна

Від закінчення останньої великої війни за затвердження своєї сили і влади над територіями минуло кілька років. Лорд Гріфонхарт, володар Ерафії, більше часу проводить у гільдії магів, ніж за управлінням державою, переклавши цей тягар на своїх радників. У Дейджа, інтригуючи, до влади приходить колишній помічник ліча-некроманта Сандро - Фіннеас Вільмар. Він під пристойним приводом затримуює свого колишнього хазяїна в межі Безодні. Ніхон неочікувано отримують пропозицію від повелителів Еофолу - вони можуть розширити свої володіння на поверхні Антагорича, завдяки спільним бойовим діям. Джеддит, хазяїн одного з міст Ніхону, розуміє, що це його шанс. Він намагається вмовити інших лордів підземелля вступити у битву за своє місце під сонцем, навіть не намагаючись з’ясувати, яку саме гру веде Зідар-єретик з Інферно. 

У добре захищених рифами фьордах поступово росте корсарська держава під керівництвом капітана Джеремі. Алхіміки та чародії Бракади на словах підтримують Ерафію, але не поспішають ділитися своїми знаннями. Фафнер і Астрал на нараді повелителів Бракади озвучують різні думки щодо підтримки Ерафії з огляду на постійну загрозу з Крюлоду. 

Вістан, після того як убив короля Траллоска, стає єдиним володарем Татальї і, як завбачливий правитель, намагається вести перемовини з Жабаркасом з Крюлоду про захоплення та розділ західних територій Ерафії. Алкін, радник і друг Вістана, цілком його підтримує і таємно намагається домовитись з Краг Хаком, популярним, але непокірним героєм Крюлоду. 

Вигнані зі своїх земель холодом, ярли з острова Ворі непомітно селяться на більш родючих землях Ерафії, маючи на меті закріпитися тут. Звичний за роки чвар до маневрів між Ерафією та АвЛі, Хармондейл збирається обирати нового лорда-повелителя. На який бік схилиться чаша терезів, якщо вже відчувається гарячий подих Еофолу. Торгрим і Івор з АвЛі не перший місяць засилають шпигунів у різні землі Антагорича, але знаючи гордий та пихатий норов Івора, усе це може мати якесь відношення до величі ельфійської раси і АвЛі.

Коментарі

Увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати та бачити коментарі інших учасників.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.