Правила полігону 
 1. Гравці зобов'язуються дотримуватися Правил гри. 
 2. Група Майстрів залишає за собою право видалити гравця або гостя гри з полігону при недотриманні ним даних правил або ігрових правил. Факт видалення гравця або гостя гри з полігону не заперечується. 
 3. Гравці зобов'язуються коректно поводитися з місцевим населенням і уникати неігрових конфліктів між собою. Бійки, хамство, вживання ненормативної лексики будуть припинятися майстрами аж до видалення з полігону. 
 4. Про виникнення нештатних ситуацій (травма, конфлікт) необхідно повідомити регіональному або найближчого майстру. 
 5. Майстри не несуть відповідальності за дії гравців, що входять в протиріччя з законами України, за шкоду здоров'ю та майну гравців і третіх осіб, що сталися при порушенні цих правил. Гравці, які вчинили дії, що суперечать чинному законодавству, передаються в руки співробітників поліції. 
 6. Учасники гри, викриті в зберіганні, використанні або розповсюдженні наркотичних речовин, негайно припиняють свою участь в грі. Порушники будуть передані поліції. 
 7. Відповідно до чинного законодавства, на всій території нашого заходу заборонено носіння холодної, вогнепальної зброї та зброї обмеженого ураження за винятком носіння такої зброї особами, які здійснюють охорону заходу. 
 8. Забороняється присутність на полігоні поза наметами в п'яному стані, в тому числі купання в озері. При порушенні цього пункту правил гравцем, майстри залишають за собою право покарати його. 
 9. Самостійне купання осіб молодше 18 років заборонено. Купатися без купальників і плавок, тобто голими, заборонено. 
 10. При виявленні на полігоні забутих речей їх слід передати в табір майстрів або регіональним майстрам. 
 11. На території житлового табору майстрів забороняється перебувати гравцям, за винятком випадків критичних, форс-мажорних обставин або персонального дозволу майстра. Ця заборона стосується тільки житлового наметового табору, але не робочого табору, в якому майстри займаються ігровими питаннями. 
 12. Всі присутні на грі особи повинні мати ігрові костюми. МГ не вітає на полігоні гри людей без костюмів - будь-який гравець без костюма може бути видалений з полігону. Вимога до носіння костюма: від відкриття, що означає початок гри - і до закриття. Виняток становлять гравці, яким необхідно пройти в бік локації розміщення, а також будь-хто само в ситуації форс мажору. Гравець або гість може знаходиться без костюма в своєму неігровому таборі.

Неігрові території

 1. Біля кожної локації організовується неігровий табір для проживання і відпочинку гравців. Неігровий табір повинен бути обнесений нетканим полотном або іншою чітко визначеною огорожею. Розміщення неігрового табору вказується регіональником. 
 2. Доступ в чужій неігровий табір дозволений гравцям тільки з дозволу проживаючих там осіб. Не залишайте неігровий табір без нагляду. 
 3. На полігоні будуть організовані інші неігрові зони: зона майстрів, автостоянки і т.д. Неігрові зони повинні бути огороджені спеціальною сигнальною стрічкою. 
 4. Околиці неігрових зон не можна використовувати для засідок. 

Проживання 

 1. Місце для встановлення намету узгоджується з регіональним майстром. 
 2. Багаття дозволяється облаштовувати тільки в добре окопаних ямах (верхній шар дерну знятий і відкладений так, що б він не міг бути пошкоджений вогнем). Після заходу вся вогнищеві ями закопуються і закладаються дреном. 
 3. Біля кожного вогнища необхідно мати лопату, ємність з піском і, бажано, автомобільний вогнегасник (2 літри). 
 4. Будь-які відкриті джерела вогню, як то: факела, гасові лампи, свічки, в тому числі і так звані плаваючі, без попереднього узгодження з регіональним майстром, категорично заборонені. Винятком можуть бути тільки закриті (склом) ліхтарі. 
 5. Використовуючи сучасні освітлювальні прилади в локаціях, маскуйте їх під антураж. Вночі по дорогах заборонено ходити з сучасними ліхтариками (виключення - термінова необхідність - наприклад, похід до лікаря). 
 6. Про куріння. Переконливо просимо вас під час гри публічно палити тільки трубки. Сигарети просимо курити в спеціальних місцях. Недопалки на землю кидати заборонено! 
 7. Кожна локація має бути обладнана місцем для куріння. Наявність ємності з піском / землею / водою - обов'язково. 
 8. Купання в озері можливе, але без використання шампунів, мила та інших душових засобів. 

Екологія та санітарні правила 

 1. Рубка будь-яких стоять дерев категорично заборонена. За порушення даного правила лісниками буде стягуватися штраф згідно із законодавством України. 
 2. Забороняється копати ями і рови. 
 3. При будівництві забороняється прибивати стіни і інші споруди до живих дерев. Для кріплення використовуйте окремі вкопані стовпи. 
 4. На полігоні є водойма (самий край полігону). Вода в ньому не питна, а технічна. Пити її не можна. МГ надасть питну воду для гравців. 
 5. Забороняється умивання і миття посуду в озері з використанням миючих засобів. Використану воду зливайте на березі, а не в водойму. Вкрай рекомендується після миття посуду обполіскувати її питною водою. 
 6. Місце для викопування вигрібної ями і будівництва туалету повинно бути погоджено з регіональним майстром. 

Туалети

 1. Можуть бути організовані тільки в місцях зазначених регіональним або полігонним майстром; 
 2. Повинні мати непрозорі стіни і раз на добу поповнюватися не хлоровмістним антисептиком. Відкрита яма в землі туалетом вважатися не може і буде закопується силами того, хто її вирив. 
 3. Сміття будь-якого походження необхідно акуратно збирати в мішки, які потрібно привезти з собою. Його необхідно збирати в спеціально зазначених місцях. Звідти воно буде вивозитися силами полігонній команди. Ігрові локації відповідають як за прибирання сміття на території своєї локації, так і за дороги, що примикають до локації і зазбирання сміття в мішках в зазначеному майстрами місці. 
 4. Самостійна утилізація (спалювання, закопування) і масове зберігання сміття поза спеціально обладнаних місць заборонено. 

Після закінчення гри необхідно виконати наступні дії

 1. Закопати туалети, вигрібну та інші ями; 
 2. Усе сміття, що залишилося, зібрати в мішки і вивезти до одного зі спеціальних місць для збору сміття. До сміття відносяться всі предмети неприродного походження, в тому числі скляні пляшки, консервні банки, папір і таке інше. Також сміттям вважається все привезене гравцями і залишене на полігоні. 
 3. Всі ігрові споруди необхідно розібрати після гри, а весь матеріал скласти в акуратну купу на місці споруди. 

Про дітей і неповнолітніх 

 1. Про дітей на грі. МГ не схвалює присутність на полігоні дітей до 5 років. Ми просимо гравців утриматися від вивозу малолітніх дітей на гру. МГ не несе відповідальності в разі самовільного привозу дітей на захід. У разі, якщо все таки діти до 5 років присутні на грі, то повну відповідальність за їхнє життя, здоров'я та безпеку несуть батьки або законні представники. МГ не приймає претензії з приводу нічного і денного шуму в локаціях, відсутності необхідних матері і дитині сервісів, і специфічних медичних препаратів у полігонного лікаря. 
 2. Малолітні (від 5 до 14 років) допускаються тільки в супроводі батьків, а від 14 до 18 років - з дозволу батьків і з супроводжуючим. У іншому випадку необхідно надати довіреність від батьків із зазначенням довіреної особи. 
 3. Діти і неповнолітні до 14 років поза ігровим табором переміщаються і беруть участь в грі тільки в присутності і під контролем батьків або законних представників. 
 4. З 23.00 до 9.00 неповнолітні повинні знаходитися в неігровому таборі, тільки під наглядом батьків або законних представників. 

Домашні тварини на полігоні 

 1. Вся відповідальність за домашніх тварин і усі наслідки за їх поведінку на полігоні лежать на власнику. 
 2. Всі собаки які відносяться до службових, бойових або сторожових порід повинні бути в намордниках і прив'язані в таборі власника. 
 3. У разі прогулянки з собакою або будь-якому її переміщенні по грі - власник собаки не може брати участь в бойовому епізоді, але може бути взятий в полон без бою. 
 4. Наявність вет. паспорта тварини обов'язкова.

Коментарі

Увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати та бачити коментарі інших учасників.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.