Полігон

Сонячна галявина

Опис

Гарний сосново-березовий полігон, з чистим озером на узліссі, готовий привітно прийняти всіх учасників проєкту. 

На території полігону багато великих і маленьких полян для розташування локацій і зручної гри. Безліч заплутаних доріг, подорожуючи по яким можна потрапити як в гущу лісу, так і на узлісся. Вони тільки додають таємничості й інтриги для будь-якої гри. Велика галявина біля КПП дозволить вмістити будь-яку кількість автомобілів гравців, а озеро, розташоване неподалік, дозволить скупатися і набратися сил після важкого ігрового дня.

Великий лісовий масив розташувався в ~ 25 км від Києва. Добратися до полігону можна або по Гостомельському шосе (Варшавська траса), або по Житомирській трасі і потім звернути на Варшавську трасу (в залежності звідки ви їдете). Практично на всьому шляху прокладено асфальт (за винятком невеликої ділянки), що дозволить комфортно добратися всім бажаючим до місця призначення. 

Велика площа лісу дозволить провести не один захід на його території і при цьому полігон завжди буде радувати красою природи і несподіваними затишними галявинами і лощинами. 

Дані про полігон

  • Тип: Лісовий масив
  • Розташування: Київська область, Бучанський (Києво-Cвятошинський район), с. Микуличі
  • Координати: 50.6102, 30.10366
  • Дозвіл: Офіційний від лісництва

Полігон на грі

Всім довно знайомий полігон, на якому проводмились ігри не тільки нашої майстер-групи, а також іньших МГ. Дуже приємно знов повернутись сюди. 

Карта полігону

Карта розташування полігону та оптимальний маршрут доїзду до КПП

Фотографії полігону

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.