Ерафія

Ерафія

Заявки приймаються

Стедвік – це столиця Ерафії, найбільш видатного королівства на континенті Антагаріч. У місті базується замок Грифонхарт, фамільна резиденція династії Грифонхартів, яка керує усією Ерафією. Стедвік розташований на північ від річки Тіл та його озер.


Еофол

Еофол

Заявки приймаються

Еофол – це держава в Антагарічі. Раніше Еофол був володінням полуросликів, але, після вторгнення на Кріган Енрот, вони захопили і осквернили цю територію. Межує з АвЛі на півночі і Ерафією на заході


Дейджа

Дейджа

Прийом заявок закритий

Дейджа - держава некромансерів. Фактично, Дейджа є феодальним королівством людей, але, так як некромантія там дозволена, то туди стікаються представники різних рас, які бажають зайнятися цим темним мистецтвом.


АвЛі

АвЛі

Заявки приймаються

АвЛі - нація ельфів-ренегатів на Енроті, якими керує король ельфів Ельдріх Парсон. Межує з Дейджею на південному заході та Ерафією та Еофолом на півдні.


Таталія

Таталія

Прийом заявок закритий

Таталія - держава на заході Антагарічі. Таталія є відносно невеликим регіоном із болотистою місцевістю, який раніше входив до складу Ерафії.


Причал

Причал

Прийом заявок закритий

Тортилья – це держава Піратів, яка була утворена із жителів островів. Пірати - вічна загроза економіці найближчих королівств і всім мандрівникам.


Крюлод

Крюлод

Заявки приймаються

Крюлод - це земля Варварів, що знаходиться на південному заході Антагарічі. Вона межує з Ерафією на півночі і з Бракадою на південному сході.


Нігон

Нігон

Заявки приймаються

Нігон – острівний архіпелаг і однойменне державне утворення Енроту, розташоване на південний схід від основного континенту - Антагарічі.


Ворі

Ворі

Заявки приймаються

Ворі - поселення снігових ельфів - вікінгів, або так званих «справжніх ельфів», які влаштувалися в землях на півночі Ерафії.


Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.