Офіційний анонс проєкту

10.03 2021

Час Х вже не за горами і ми раді повідомити що з 30 квітня по 4 травня 2021 року ми будемо ради Вас вітати на нашому проекті Полігонна гра "Герої Меча та Магії" яка буде проведена на полігоні: Сонячна галявина (Київська область, Бучанський (Києво-святошинский район), с. Микуличи). 

Сьогодні в тестовому режимі в нас почав працювати сайт https://cymru.org.ua , ми сподіваємося що він дозволить Вам більше дізнатися про наш проект. За допомогою сайту Ви можете ознайомитися з правилами гри, можливими локаціями, майстрами, новинами, зареєструватися на гру і тп. 

“Здавалося, що палаючий Антаґаріч заспокоївся, але після двох десятиліть спокою та благоденства тривожні звістки приходять зі сходу та заходу Ерафії. Мало хто не затримає свій погляд на стовпах диму зі сходу вдень і відблисках полум'я вночі. І часом здригнеться серце селянина від звуків, які доносяться з гниловоддя боліт заходу. Бо готують свої криваві вівтарі королі мертвих, рвуть ланцюги, скалячись, пси Інферно і гострять леза своїх клинків потвори боліт і варвари кам'янистих пусток. Чи встануть пліч-о-пліч з людьми ельфи давніх лісів і маги гірських твердинь?“ 

Ну то що, давайте з нами в “Героїв”? Ми створили)

Інші новини

Інтервʼю з Девідом Маліком, продюсером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

20.01 2022

Інтервʼю з Девідом Маліком, продюсером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

Представляємо вам першу частину повного інтерв'ю з Девідом Маліком, продюсером, дизайнером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

Читать

Зустріч з розробником та продюсером Heroes of Might and Magic ІІІ

29.11 2021

Зустріч з розробником та продюсером Heroes of Might and Magic ІІІ

Команда «Кімру» вирішила зробити своїм гравцям передноворічний подарунок та організувати дивовижну зустріч! Цього четверга, 02.12.2021, до нас завітає Девід Мюлліх, один із розробників та продюсер Heroes of Might and Magic ІІІ.

Читать

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

26.04 2021

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

Шановні гравці, друзі! Нажаль, мі вимушені повідомити вам, шо нашу гру остаточно перенесено на травень 2022 в зв'язку з пандемією коронавіруса COVID-19.

Читать

Перенос гри

22.04 2021

Перенос гри

Шановні гравці! За рішенням Обласної комісії з питань ТЕБ і НС на Київщині продовжено дії протиепідемічних заходів в Київській області. До 30 квітня область залишається у червоній зоні.

Читать

Коментарі

Увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати та бачити коментарі інших учасників.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.