З’явилися розцінки на будівельні матеріали та солому

30.03 2021

Шановні гравці! 

З радістю повідомляємо вам про те, що на нашому сайті з’явилася можливість замовити будівельні матеріали для вашої локації та інформація про актуальні ціни на них. Для того, щоб ми придбали та привезли на полігон потрібні вам матеріали, вам потрібно перейти у вкладку «Профіль», а потім відкрити підпункт «Замовлення». 

У першому блоці «Будматеріали» вам необхідно вказати свій номер телефону, локацію, час доставки та які саме матеріали вам потрібні. Повний список доступних будівельних матеріалів разом із цінами знаходиться під формою замовлення. Вам потрібно лише вказати кількість того чи іншого матеріалу та натиснути кнопку «Додати». 

Для централізованого замовлення через МГ доступні: круглі соснові колоди сухостою, горбиль, необрізні дошки, обрізні дошки (брус), тюки сіна та тюки соломи. Замовити будівельні матеріали можливо лише до 20.04.2021 20:59. 

Після того як ви підготуєте своє замовлення, ви можете зберегти його і сплатити пізніше, або одразу внести плату за будівельні матеріали. Ми гарантуємо доставку та закупівлю лише тих замовлень, які були оплачені до 20.04.2021 20:59. 

Також ми готуємо інформацію стосовно вартості проїзду до місця проведення гри на транспорті, який замовляє МГ. Найближчим часом вона з’явиться у блоці «Замовлення», підпункт «Транспорт». Крім того, очікуйте на детальну інформацію стосовно нової послуги «доставка води у локацію». 

Ваша МГ "Кімру"

Інші новини

Інтервʼю з Девідом Маліком, продюсером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

20.01 2022

Інтервʼю з Девідом Маліком, продюсером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

Представляємо вам першу частину повного інтерв'ю з Девідом Маліком, продюсером, дизайнером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

Читать

Зустріч з розробником та продюсером Heroes of Might and Magic ІІІ

29.11 2021

Зустріч з розробником та продюсером Heroes of Might and Magic ІІІ

Команда «Кімру» вирішила зробити своїм гравцям передноворічний подарунок та організувати дивовижну зустріч! Цього четверга, 02.12.2021, до нас завітає Девід Мюлліх, один із розробників та продюсер Heroes of Might and Magic ІІІ.

Читать

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

26.04 2021

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

Шановні гравці, друзі! Нажаль, мі вимушені повідомити вам, шо нашу гру остаточно перенесено на травень 2022 в зв'язку з пандемією коронавіруса COVID-19.

Читать

Перенос гри

22.04 2021

Перенос гри

Шановні гравці! За рішенням Обласної комісії з питань ТЕБ і НС на Київщині продовжено дії протиепідемічних заходів в Київській області. До 30 квітня область залишається у червоній зоні.

Читать

Коментарі

Увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати та бачити коментарі інших учасників.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.