З’явилися розцінки на будівельні матеріали та солому

30.03 2021

Шановні гравці! 

З радістю повідомляємо вам про те, що на нашому сайті з’явилася можливість замовити будівельні матеріали для вашої локації та інформація про актуальні ціни на них. Для того, щоб ми придбали та привезли на полігон потрібні вам матеріали, вам потрібно перейти у вкладку «Профіль», а потім відкрити підпункт «Замовлення». 

У першому блоці «Будматеріали» вам необхідно вказати свій номер телефону, локацію, час доставки та які саме матеріали вам потрібні. Повний список доступних будівельних матеріалів разом із цінами знаходиться під формою замовлення. Вам потрібно лише вказати кількість того чи іншого матеріалу та натиснути кнопку «Додати». 

Для централізованого замовлення через МГ доступні: круглі соснові колоди сухостою, горбиль, необрізні дошки, обрізні дошки (брус), тюки сіна та тюки соломи. Замовити будівельні матеріали можливо лише до 20.04.2021 20:59. 

Після того як ви підготуєте своє замовлення, ви можете зберегти його і сплатити пізніше, або одразу внести плату за будівельні матеріали. Ми гарантуємо доставку та закупівлю лише тих замовлень, які були оплачені до 20.04.2021 20:59. 

Також ми готуємо інформацію стосовно вартості проїзду до місця проведення гри на транспорті, який замовляє МГ. Найближчим часом вона з’явиться у блоці «Замовлення», підпункт «Транспорт». Крім того, очікуйте на детальну інформацію стосовно нової послуги «доставка води у локацію». 

Ваша МГ "Кімру"

Інші новини

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

26.04 2021

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

Шановні гравці, друзі! Нажаль, мі вимушені повідомити вам, шо нашу гру остаточно перенесено на травень 2022 в зв' язку з пандемією коронавіруса Covid -19.

Читать

Перенос гри

22.04 2021

Перенос гри

Шановні гравці! За рішенням Обласної комісії з питань ТЕБ і НС на Київщині продовжено дії протиепідемічних заходів в Київській області. До 30 квітня область залишається у червоній зоні.

Читать

Пільгові внески в Еофол та відновлення прийому платежів на сайті

07.04 2021

Пільгові внески в Еофол та відновлення прийому платежів на сайті

Майстер-група оголошує розпродаж гарячих путівок до Еофола та тимчасові складнощі з прийомом платежів ліквідовано

Читать

Зміна політики внесків та + 100 гравців за день

01.04 2021

Зміна політики внесків та + 100 гравців за день

Наш проект готується у звичайному режимі, незважаючи на введення більш жорстких карантинних обмежень у місті Києві. У той саме час ми почали отримувати багато запитань стосовно можливого перенесення гри та повернення внесків, якщо така сумна подія відбудеться.

Читать

Коментарі

Увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати та бачити коментарі інших учасників.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.