Підняття внесків вже завтра

31.03 2021

Ерафія Таймс! Термінові новини.

Шановні гравці, нагадуємо, що сьогодні останній день внесків за 300 грн. Вже з завтрашнього дня внесок буде 600 грн, тобто зросте аж у два рази, тож заощаджуйте свої кошти вже сьогодні. 

Тим часом нас стає все більше: на сьогодні подано вже 270 заявок. Втім, Нігон, Еофол та Алві досі чекають на своїх героїв. Не соромтесь і подавайтесь туди.

Заявки подавати тут

Також нагадуємо, що відкрито передзамовлення на будматеріали, зокрема сіно та солому для шатрів. Оскільки зараз весна, пропозицію соломи лімітовано. Не зволікайте та оформлюйте замовлення на сайті. Повний список доступних будівельних матеріалів разом із цінами знаходиться в меню "Профіль", пункт "Замовлення".

Інші новини

Пільгові внески в Еофол та відновлення прийому платежів на сайті

07.04 2021

Пільгові внески в Еофол та відновлення прийому платежів на сайті

Майстер-група оголошує розпродаж гарячих путівок до Еофола та тимчасові складнощі з прийомом платежів ліквідовано

Читать

Зміна політики внесків та + 100 гравців за день

01.04 2021

Зміна політики внесків та + 100 гравців за день

Наш проект готується у звичайному режимі, незважаючи на введення більш жорстких карантинних обмежень у місті Києві. У той саме час ми почали отримувати багато запитань стосовно можливого перенесення гри та повернення внесків, якщо така сумна подія відбудеться.

Читать

З’явилися розцінки на будівельні матеріали та солому

30.03 2021

З’явилися розцінки на будівельні матеріали та солому

З радістю повідомляємо вам про те, що на нашому сайті з’явилася можливість замовити будівельні матеріали для вашої локації та інформація про актуальні ціни на них.

Читать

Коментарі

Увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати та бачити коментарі інших учасників.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.