Зміна політики внесків та + 100 гравців за день

01.04 2021

Шановні гравці! 

Наш проект готується у звичайному режимі, незважаючи на введення більш жорстких карантинних обмежень у місті Києві. 

У той саме час ми почали отримувати багато запитань стосовно можливого перенесення гри та повернення внесків, якщо така сумна подія відбудеться. Вносимо певну ясність стосовно цих питань. 

Ми вирішили додати окремий розділ стосовно цієї ситуації у правила, тому повідомляємо вам про наступні зміни: 

  1. Якщо захід буде перенесено чи відмінено через пандемію COVID-19, гравцям буде повернуто 50% їх внеску. Інші 50% вже будуть витрачені на підготовку антуражу та оренду полігону. 
  2. Якщо хтось із гравців не згоден із новим правилом стосовно повернення внесків, він має право до 09.04 включно звернутися до майстрів та отримати свій внесок назад повністю. 
  3. Якщо ви не звернулися до майстрів за повним поверненням внеску до 09.04 включно, тоді ви автоматично погоджуєтеся з тим, що у випадку перенесення на незручні для вас дати чи відміни гри повністю ви отримаєте назад лише половину від своїх коштів. Під "внеском повністю" мається на увазі повна сума внеску за винятком комісії, яка була утримана банком.

Наразі на сайті вже опрацьовано 360 заявок від гравців. Останні 100 надійшли протягом 31 березня. Через таку активність ми вже закрили прийом нових персонажів до Дейджи, Таталії та Причалу. Крім того, дві квестові локації: Бракада та Моулдер також більше не будуть приймати до себе нових гравців. Через перенаселення найближчим часом ми плануємо зупинити прийом заявок до Ерафії. Тому поспішайте, якщо ще не встигли приєднатися до бажаної локації! 

Ми знаємо, що у вас є багато запитань до майстрів, як головних, так і регіональних. Саме тому ми пропонуємо вам зустрітися з нашою МГ «Кімру» 02.04.2021 на Контрактовій Площі у місті Києві. Там ви зможете познайомитися з іншими командами, задати хвилюючі вас питання майстрам а також просто весело провести час. Обов’язково беріть з собою захисні маски та не забувайте про карантинні обмеження.

Інші новини

Пільгові внески в Еофол та відновлення прийому платежів на сайті

07.04 2021

Пільгові внески в Еофол та відновлення прийому платежів на сайті

Майстер-група оголошує розпродаж гарячих путівок до Еофола та тимчасові складнощі з прийомом платежів ліквідовано

Читать

Підняття внесків вже завтра

31.03 2021

Підняття внесків вже завтра

Шановні гравці, нагадуємо, що сьогодні останній день внесків за 300 грн. Вже з завтрашнього дня внесок буде 600 грн, тобто зросте аж у два рази, тож заощаджуйте свої кошти вже сьогодні.

Читать

З’явилися розцінки на будівельні матеріали та солому

30.03 2021

З’явилися розцінки на будівельні матеріали та солому

З радістю повідомляємо вам про те, що на нашому сайті з’явилася можливість замовити будівельні матеріали для вашої локації та інформація про актуальні ціни на них.

Читать

Коментарі

Увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати та бачити коментарі інших учасників.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.