Пільгові внески в Еофол та відновлення прийому платежів на сайті

07.04 2021

"Ерафія-таймз!" Термінові новини. Дві 

Перша, хороша. Майстер-група оголошує розпродаж гарячих путівок до Еофола. До 20го квітня внесок туди становитиме всього 300 грн.. Хто ще вагається — пакуйте речі, край Кріган чекає на вас. Пригоди й приголомшуючі кар'єрні перспективи вам забезпечено. 

Для того, щоб отримати пільговий внесок вам потрібно при сплаті ввесте наступний купон - 67f0948cb272

Друга, ще краща. Тимчасові складнощі з прийомом платежів ліквідовано. Система працює в штатному режимі, тож можете сміливо сплачувати свої внески."

Інші новини

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

26.04 2021

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

Шановні гравці, друзі! Нажаль, мі вимушені повідомити вам, шо нашу гру остаточно перенесено на травень 2022 в зв' язку з пандемією коронавіруса Covid -19.

Читать

Перенос гри

22.04 2021

Перенос гри

Шановні гравці! За рішенням Обласної комісії з питань ТЕБ і НС на Київщині продовжено дії протиепідемічних заходів в Київській області. До 30 квітня область залишається у червоній зоні.

Читать

Зміна політики внесків та + 100 гравців за день

01.04 2021

Зміна політики внесків та + 100 гравців за день

Наш проект готується у звичайному режимі, незважаючи на введення більш жорстких карантинних обмежень у місті Києві. У той саме час ми почали отримувати багато запитань стосовно можливого перенесення гри та повернення внесків, якщо така сумна подія відбудеться.

Читать

Коментарі

Увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати та бачити коментарі інших учасників.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.