Перенос гри

22.04 2021

Шановні гравці! 

За рішенням Обласної комісії з питань ТЕБ і НС на Київщині продовжено дії протиепідемічних заходів в Київській області. До 30 квітня область залишається у червоній зоні. Ми не можемо відтягувати рішення далі, щоб не залишати у невпевненості вас, наших гравців. Можливо, 1 травня область вже буде у помаранчевій зоні, а можливо все ще залишиться у червоній. Тому ми вимушені прийняти рішення про перенос гри на 18-21 червня. 

Усі внески та замовлення будівельних матеріалів які були оплачені залишаються в силі. Усі ролі також закріплені за гравцями. Повернення внесків відбувається за правилами повернення внесків, які можна прочитати на нашому сайті у розділі "Внески". 

Для того, щоб отримати назад свої кошти, потрібно написати на пошту imaximius@gmail.com. Обов’язково пишіть з тієї поштової адреси, яка вказувалася при оплаті внеску.

Інші новини

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

26.04 2021

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

Шановні гравці, друзі! Нажаль, мі вимушені повідомити вам, шо нашу гру остаточно перенесено на травень 2022 в зв' язку з пандемією коронавіруса Covid -19.

Читать

Пільгові внески в Еофол та відновлення прийому платежів на сайті

07.04 2021

Пільгові внески в Еофол та відновлення прийому платежів на сайті

Майстер-група оголошує розпродаж гарячих путівок до Еофола та тимчасові складнощі з прийомом платежів ліквідовано

Читать

Зміна політики внесків та + 100 гравців за день

01.04 2021

Зміна політики внесків та + 100 гравців за день

Наш проект готується у звичайному режимі, незважаючи на введення більш жорстких карантинних обмежень у місті Києві. У той саме час ми почали отримувати багато запитань стосовно можливого перенесення гри та повернення внесків, якщо така сумна подія відбудеться.

Читать

Коментарі

Увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати та бачити коментарі інших учасників.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.