Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

26.04 2021

Шановні гравці, друзі! Нажаль, мі вимушені повідомити вам, шо нашу гру остаточно перенесено на травень 2022 в зв' язку з пандемією коронавіруса COVID-19. 

Спершу ми планували перенести гру на літо цього року, але на жаль ця ідея не знайшла відгуків серед капітанів клубів та гравців, які планували участь у грі. Тож ми зрозуміли, що гра має бути травневою, і змушені були прийняти рішення про перенос на 2022 рік. 

Що стосовно внесків, яки були здані в цьому році і які будуть в наступному. 

Всі внески зберігаються за гравцями, в наступному році вони будуть повними і дійсними, та не буде потреби щось доплачувати. 

Якщо ви розумієте, що не можете відвідати або не хочете чекати гри наступного року, то ви можете передати свій внесок іншому гравцю, або повернути його у майстрів. 

Увага! Майстер-група прийняла рішення, щодо кінця травня 2021 року, всім бажаючим, ми готові повернути внески в повному обсязі (за вирахуванням 3% які "з'їла платіжна система"). Зверніть увагу, що після цієї дати починає діяти правило повернення внесків, описане у розділі "Внески". 

Скоріш за все у вас виникає питання - "А як я можу передати внесок іншому гравцю, або отримати його від майстрів?" Відповідаємо. Ми зараз готуємо функціональність сайту, яка допоможе вам зробити це легко і без зайвих проблем в своєму профілі сайту (там де ви і сплачували внесок). Ми сподіваємось “релізнути” цю функціональність на початку наступного тижня, тож розраховуємо на ваше розуміння та просимо трохи зачекати. 

Стосовно внесків на наступний рік, для нових гравців, ми ще вірішуємо, але знаємо точно, що вони будуть більшими ніж в цьому році. 

Майстри продовжують працювати над грою, тож чекайте речі, які ми не мали змоги зробити в процесі приготування гри цього року, але тепер можемо зробити, готуючи гру на наступний рік (наприклад, онлайн тестування макро-карти, економіки та інших розділів правил). 

Дуже сумно сповіщати такі новини, але “Маємо, те шо маємо”. Дякуємо, що залишаєтесь з нами, ваші МГ “Кімру”

Інші новини

Інтервʼю з Девідом Маліком, продюсером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

20.01 2022

Інтервʼю з Девідом Маліком, продюсером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

Представляємо вам першу частину повного інтерв'ю з Девідом Маліком, продюсером, дизайнером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

Читать

Зустріч з розробником та продюсером Heroes of Might and Magic ІІІ

29.11 2021

Зустріч з розробником та продюсером Heroes of Might and Magic ІІІ

Команда «Кімру» вирішила зробити своїм гравцям передноворічний подарунок та організувати дивовижну зустріч! Цього четверга, 02.12.2021, до нас завітає Девід Мюлліх, один із розробників та продюсер Heroes of Might and Magic ІІІ.

Читать

Перенос гри

22.04 2021

Перенос гри

Шановні гравці! За рішенням Обласної комісії з питань ТЕБ і НС на Київщині продовжено дії протиепідемічних заходів в Київській області. До 30 квітня область залишається у червоній зоні.

Читать

Коментарі

Увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати та бачити коментарі інших учасників.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.