Зустріч з розробником та продюсером Heroes of Might and Magic ІІІ

29.11 2021

Шановні гравці! 

Команда «Кімру» вирішила зробити своїм гравцям передноворічний подарунок та організувати дивовижну зустріч! Цього четверга, 02.12.2021, до нас завітає Девід Мюлліх, один із розробників та продюсер Heroes of Might and Magic ІІІ. 

Девід готовий поспілкуватися із Майстер Групою та гравцями нашої ЛАРП-гри «Епоха Меча та Магії» у довільному форматі. Якщо ви бажаєте почути історію гри з перших вуст, отримати автограф від зірки гейм-індустрії та поспілкуватися з ним особисто, тоді не вагайтеся! Кількість місць обмежена! Надсилайте «+» у коментарі, якщо ви бажаєте та маєте змогу відвідати цей івент, та запрошуйте своїх друзів. Капітани команд можуть зв’язатися з представниками МГ напряму, щоб записати себе та своїх гравців на івент. 

Обов’язковою умовою для участі є зелений COVID-сертифікат, ПЛР-тест, довідка про перенесену хворобу чи про неможливість вакцинуватися. Ми влаштуємо невелике відео-інтерв’ю із Девідом, тому пишіть свої питання у коментарях до цього допису. Найкращі запитання ми задамо пану Мюлліху від вашого імені. 

  • Мова івенту: англійська. 
  • Дата: Четверг (02.12), з 18:00 до 21:00 
  • Адреса: м. Київ, вул. Кловський узвіз, б.8 (Центр інтерактивної історії «КиївГрад»)

Інші новини

Інтервʼю з Девідом Маліком, продюсером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

20.01 2022

Інтервʼю з Девідом Маліком, продюсером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

Представляємо вам першу частину повного інтерв'ю з Девідом Маліком, продюсером, дизайнером та розробником гри "Герої Меча та Магії 3".

Читать

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

26.04 2021

Гру остаточно перенесено на першотравневі свята 2022!

Шановні гравці, друзі! Нажаль, мі вимушені повідомити вам, шо нашу гру остаточно перенесено на травень 2022 в зв'язку з пандемією коронавіруса COVID-19.

Читать

Перенос гри

22.04 2021

Перенос гри

Шановні гравці! За рішенням Обласної комісії з питань ТЕБ і НС на Київщині продовжено дії протиепідемічних заходів в Київській області. До 30 квітня область залишається у червоній зоні.

Читать

Коментарі

Увійдіть на сайт щоб мати можливість коментувати та бачити коментарі інших учасників.

Реєстрація та авторизація на нашому сайті доступна тільки через соціальні мережі (а чи потрібно щось ще?). При реєстрації сайт бере ім'я та аватарку з соціальної мережі.